Muscle.cz - fitness & bodybuilding eshopMuscle.cz - proteiny, výrobky Nutrend a další produkty pro fitness a zdravou výživu
Hledej:
reklamační řád

V případě, že potřebujete odbornou pomoc při nastavení nebo detekci příčiny problému, kontaktujte naše reklamační oddělení prostřednictvím tel.: 777 066 578 či e-mailem na info@muscle. Pracovník reklamačního oddělení posoudí, zda se skutečně může jednat o vadu výrobku, a doporučí Vám jeden z postupů:

Pokud bylo zboží doručeno přepravní službou či poštou, zašlete výrobek zpět na naši adresu a zásilku označte slovem "REKLAMACE". Výrobek je třeba zabalit do původního obalu, přiložit veškerou dokumentaci, která byla s výrobkem dodávána. Je třeba také přiložit stručný průvodní dopis, který bude obsahovat zejména tyto informace: jméno a adresa odběratele, kontakt, označení výrobku, číslo faktury, na které byl výrobek nakoupen a co nejpodrobnější popis závady. Po přijetí zásilky bude výrobek předán reklamačnímu oddělení k vyřízení reklamace, po ukončení reklamačního řízení bude výrobek zaslán zpět na požadovanou adresu.

Pokud bylo zboží odebráno osobně, je třeba výrobek reklamovat v provozovně Muscle.cz na adrese gen. Svobody 618, Třebíč.

Způsob vyřizování reklamací spotřebitelů se řídí Občanským zákoníkem a Zákonem na ochranu spotřebitele.

Copyright Muscle.cz, Všechna práva vyhrazena | E-mail: info@muscle.cz | www.muscle.cz | mapa stránek |

Výživa a doplňky stravy | Trebiclive.cz

Aminokyseliny, Anabolizéry, Iontové nápoje, Kloubní výživa, Kreatin - Creatin, Proteiny, Sacharidy (gainery), Spalovače tuku, Stimulanty